Objednat se můžete na tel. čísle: 603 506 642

Nabízím profesionální ošetření chodidel a nehtů klasickou (mokrou) pedikúrou, přístojovou (suchou) pedikúrou, vhodnou i pro diabetiky a depilace nohou roll-on voskem u Vás doma. Depilaci provádím pouze po dohodě jako doplňkovou službu k pedikúře. Vše potřebné vozím s sebou.

KLASICKÁ (MOKRÁ) PEDIKÚRA

Není zapotřebí žádná speciální příprava. Ošetření nohou trvá cca 60 min a zahrnuje koupel nohou s esenciálními oleji a solí, sloužící ke změkčení kůže chodidel a relaxaci. Po odmočení se nohy umyjí mýdlem a dezinfikují. Pak se rychle a bezbolestně odstraní skalpelem zrohovatělá kůže, praskliny, otlaky, případně se provádí speciální ošetření kuřího oka nebo zarostlého nehtu. Všechny používané nástroje jsou sterilní nebo jednorázové. Ke sterilizaci používám vlastní sterilizátor Melag 75.

Nehty stříhám podle Vašeho přání a pokud budete chtít, můžu nehty i nalakovat. K dispozici mám klasické laky. Pedikúru ukončuji masáží a promazáním chodidel vyživujícím krémem. Používám kvalitní a certifikovanou přírodní kosmetiku značky Anela, Sonett, Weleda …

provozní doba dle objednávek

Zuzana Genčurová
Nám. Míru 1620/3
Šumperk 787 01
tel.: 603 506 642
IČO: 75873133