PEDIKÚRA ŠUMPERK

Objednat se můžete na telefonním čísle 603 506 642. Pokud nezvedám telefon, tak právě pracuji a zavolám Vám zpět, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

Nabízím profesionální péči o Vaše chodidla a nehty klasickou (mokrou) pedikúrou, přístrojovou (suchou) pedikúrou, vhodnou i pro diabetiky, ať už na provozovně v Šumperku nebo u Vás doma.

Provádím ošetření zarůstajících nehtů, ztluštělých nehtů, popraskaných pat, hyperkeratóz, kuřích ok.

Při práci používám profesionální kosmetiku BisBis, Prontoman, Podopharm.

Po dohodě můžu udělat i depilaci lýtek roll-on voskem. Depilaci provádím pouze po dohodě jako doplňkovou službu k pedikúře.

logo zelene

KLASICKÁ (MOKRÁ) PEDIKÚRA

Není zapotřebí žádná speciální příprava. Ošetření nohou trvá cca 60 min a zahrnuje koupel nohou s esenciálními oleji a solí, sloužící ke změkčení kůže chodidel a relaxaci. Po odmočení se nohy umyjí mýdlem a dezinfikují. Pak se rychle a bezbolestně odstraní skalpelem zrohovatělá kůže, praskliny, otlaky, případně se provádí speciální ošetření kuřího oka nebo zarostlého nehtu. Všechny používané nástroje jsou sterilní nebo jednorázové. Ke sterilizaci používám vlastní sterilizátor Melag 75.

Nehty stříhám podle Vašeho přání a pokud budete chtít, můžu nehty i nalakovat. K dispozici mám klasické laky. Pedikúru ukončuji masáží a promazáním chodidel vyživujícím krémem. Používám kvalitní a certifikovanou přírodní kosmetiku značky Anela, Sonett, Weleda …

Zuzana Genčurová
Žerotínova 4
Šumperk 787 01
tel.: 603 506 642
IČO: 75873133

provozní doba dle objednávek