Objednat se můžete na telefonním čísle 603 506 642. Pokud nezvedám telefon, tak právě pracuji a zavolám Vám zpět, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

Nabízím profesionální péči o Vaše chodidla a nehty klasickou (mokrou) pedikúrou, přístrojovou (suchou) pedikúrou, vhodnou i pro diabetiky, to vše u Vás doma.
Provádím ošetření zarůstajících nehtů, ztluštělých nehtů, popraskaných pat, hyperkeratóz, kuřích ok.
Při práci používám profesionální kosmetiku BisBis, Prontoman, Podopharm…
Po dohodě můžu udělat i depilaci lýtek roll-on voskem. Depilaci provádím pouze po dohodě jako doplňkovou službu k pedikúře. Vše potřebné vozím s sebou.

PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA

Tento typ pedikúry se provádí za pomocí speciálního přístroje a na sucho. Kůže na nohou se postupně obrušuje frézou. Tato metoda je velmi účinná a šetrná, a je vhodná i pro diabetiky, protože u ní nehrozí poranění, jako při klasické pedikúře, kdy je k odstranění zrohovatělé kůže použit skalpel. Při tvorbě prasklin na patách nebo péči o ztluštělé nehty je suchá pedikúra nenahraditelná. Ošetření začíná omytím nohou a desinfekcí, poté se provede úprava nehtů a následně se obrousí otlaky a zrohovatělá kůže na patách. Na závěr Vám nohy promažu pečujícím krémem a krátce promasíruji.

provozní doba dle objednávek

Zuzana Genčurová
Nám. Míru 1620/3
Šumperk 787 01
tel.: 603 506 642
IČO: 75873133