PEDIKÚRA ŠUMPERK

Objednat se můžete na telefonním čísle 603 506 642. Pokud nezvedám telefon, tak právě pracuji a zavolám Vám zpět, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

Nabízím profesionální péči o Vaše chodidla a nehty přístrojovou (suchou) pedikúrou, vhodnou i pro diabetiky, ať už na provozovně v Šumperku nebo u Vás doma.

Provádím ošetření zarůstajících nehtů, ztluštělých nehtů, popraskaných pat, hyperkeratóz, kuřích ok.

Při práci používám profesionální kosmetiku BisBis, Prontoman, Podopharm.

Po dohodě můžu udělat i depilaci lýtek roll-on voskem. Depilaci provádím pouze po dohodě jako doplňkovou službu k pedikúře.

logo zelene

DEPILACE VOSKEM

Na depilaci používám rozehřátý roll-on vosk, který se po zahřátí nanáší po směru růstu chloupků a strhává se pomocí depilačních papírků proti směru růstu. Jedná se o sice bolestivou, ale efektivní metodu depilace, jejíž výsledek vydrží 3-5 týdnů.

Doporučení :
Večer před depilací je vhodné provést peeling a před depilací se nemazat krémem (olejem, deodorantem atd.) a není vhodné se opalovat na slunci ani v soláriu.
Před depilací je potřeba nechat narůst chloupky minimálně na 5mm. 
24 hodin po depilaci nechoďte do bazénu, na koupaliště a nemažte si tělo (tělovým mlékem…). Stejně jako před depilací není vhodné opalování. Dochází tak k nadměrné iritaci pokožky.

Zuzana Genčurová
Žerotínova 4
Šumperk 787 01
tel.: 603 506 642
IČO: 75873133

provozní doba dle objednávek