Objednat se můžete na telefonním čísle 603 506 642. Pokud nezvedám telefon, tak právě pracuji a zavolám Vám zpět, jakmile to bude možné. Děkuji za pochopení.

Nabízím profesionální péči o Vaše chodidla a nehty klasickou (mokrou) pedikúrou, přístrojovou (suchou) pedikúrou, vhodnou i pro diabetiky, to vše u Vás doma.
Provádím ošetření zarůstajících nehtů, ztluštělých nehtů, popraskaných pat, hyperkeratóz, kuřích ok.
Při práci používám profesionální kosmetiku BisBis, Prontoman, Podopharm…
Po dohodě můžu udělat i depilaci lýtek roll-on voskem. Depilaci provádím pouze po dohodě jako doplňkovou službu k pedikúře. Vše potřebné vozím s sebou.

OŠETŘENÍ ZAROSTLÉHO NEHTU

Ošetření zarůstajícího nehtu provádím po dohodě s klientem za přísných hygienických podmínek pomocí tamponády, tejpování a nehtových rovnátek.

Tamponáda

Tamponáda se může použít jako první pomoc při ošetření zarostlého nehtu. Okraj nehtu se vypodloží podkládacím mulem a napustí se dezinfekcí. Dobře provedená tamponáda vede ke zmírnění bolestí a úlevě. Používá se i jako doplněk k nehtovým šponám.

Tejpování

Tejpování se používá jako doplněk při ošetření zarůstajícího nehtu. Za použití tejpovací pasky se oddálí nehtový val od nehtového okraje, tím se udělá pro nehet prostor a okraj nehtu nezarůstá do nehtového valu.

Ortonyxie

Jedná se o ošetření zarůstajícího nehtu pomocí nehtové špony (rovnátka na nehty). Díky této metodě se dá postupně a bezbolestně narovnat nehet tak, aby nezarůstal do nehtového valu a nezpůsoboval bolesti.
Ve své praxi používám nalepovací nehtová rovnátka PODOFIX.

provozní doba dle objednávek

Zuzana Genčurová
Nám. Míru 1620/3
Šumperk 787 01
tel.: 603 506 642
IČO: 75873133